Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki aki biztosra tudja....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki biztosra tudja. Mind a két szülő kell az abortuszhoz? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés adott! Édesapámmal élek, édesanyámmal nagyon rosszba vagyok nem rég költöztem el tőle! Ha én abortuszt szeretnék mind a két szülőnek alá kell írnia? Vagy elég az édesapámnak? Kérek mindenkit, hogy aki tudja az válaszoljon a kérdésre! Tudom, hogy rossz dolog az abortusz! Nem kell a kioktatós miért nem védekeztél-es kommentek! Tisztában vagyok azzal amit tettem! Szóval kérlek a kérdésre válaszoljatok! Köszönöm!


2011. márc. 21. 22:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Elnézést, elfelejtettem beleírni! 17 leszek a jövőhónapban. Szóval tudom, hogy kell hozzá.
2011. márc. 21. 22:24
 3/29 anonim válasza:
0%

az egyik szülőé kell szerintem csak. akkor elég lesz apukádé is.....sajnos....


2 kisfiú anyua

2011. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
13%
Úristen! Más meg próbálkozik és nem sikerül. Másnak meg elég egy alkalom is.
2011. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bölcs hozzászólást! Ezzel aztán kilettem segítve :)
2011. márc. 21. 22:29
 6/29 anonim válasza:
22.26-os vagyok: én már megírtam a válaszodat, nem?...de
2011. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
13%

első vagyok.. :D

kell hozzá szülő.. :S sajnos kell... mért nem védekeztél ? igaza van a 2iknak h más probálkozik évekig neked meg hopplá elsőre.. :S mind1.. :D de kell szülő :))

2011. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Miért mit vártál h mindenki megdicsér? A szüleid tudják?
2011. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Figyelejetek! Én ezzel tisztában vagyok! Azzal is, hogy kell szülő.. na de melyik? Mind a kettő muszáj? És tudom! Szégyenlem magam! de megtudom változtatni! Nem! Innentől cska letudom vonni a konzekvenciát abból amit csináltam! A földi süllyednék szégyenembe, nem erről van szó.. de kérlek titeket, hogy aki tudja, az konkrét választ adjon és ne kioktatást tartson..
2011. márc. 21. 22:32
 10/29 anonim válasza:
Nem vagyok abortuszpárti, de az jobb lenne, ha megszülné, és segélyből eléldegélnének ketten? Vagy megszülné egy gyerekotthonba?
2011. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!