Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tudok a fogimplantátumról...

Mit tudok a fogimplantátumról ki a legjobb ilyen fogorvos?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Nekem koronám van már lassan 10 éve sajnos és már nagyon régi és elsárgult, mivel többi fogam szép és egészséges nem akarom, hogy a másikat tönkre tegyék, úgymond hidat építeni! Ezért szeretnék implantátumot, mert tudom érdemesebb lenne! De nem ismerek olyat aki nagyon jó lenne és altatásban szeretném amit azonnal meg is csinálnak és aránylag az ár is kifizetődő!
2011. dec. 9. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a gyökere ép a fogadnak, akkor lehet, hogy elég, ha egy csapot tesznek bele és arra teszik a koronát. Nekem cirkon koronám van, nem mondod meg, hogy a nem saját.
2011. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! [link] -t ajánlom neked, a feltett kérdéseidet itt meg is válaszolják, és dr Hátsági elfogadható áron is dolgozik.
2014. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!