Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen altató tabletta ütne...

Milyen altató tabletta ütne ki egy jó 6-7 órára?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen manapság nagy a stressz és nagyon nyugtalanul alszom egy jó erős altató kellene ami kiüt egy kicsit hogy nyugodtan tudjak aludni.


26 éves fiú vagyok

185cm

súly kb. 90kg


2011. dec. 11. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt kicsinálód jobban az alvókádat. Menj el egy gyógyfürdőben, ott lemegy rólad a stressz, az ellazít. De mehetsz futni is az is sokat segít vagy más sportok.
2011. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami "kiüt" az mind vényköteles és rá lehet szokni.

Ami segít elaludni az a Valeriána, komló, citromfű, levendula, és ahyog előttem írták a sport. Inkább beszélj a barátaiddal a problémákról, ha nem sikerül elaludnod. Ha ez sem sikerül akkor keress fel egy orvost.

2011. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
xanax + koccintos!
2011. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom szellemi tevékenységet folytatsz, így én is javasolnám a sportolást. Attól mert beveszel egy tabit, ugyanúgy stresszes leszel, és még fáradt is másnap. Altatóknak egyébként nem elég a 6-7 óra, hanem a minimum, ami szükséges ahhoz hogy ne legyél rosszul, a 8 óra.
2012. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!