Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha ágyhoz van kötve az ember...

Ha ágyhoz van kötve az ember a körzeti orvos miért nem jön ki a betegéhez? A mentős nem jön ki mert beutaló nélkül egy lépést sem tesz. Hová lehet fordulni ha az ember járóképtelen és afájdalmai szinte elviselhetetlenek már?

Figyelt kérdés
idegszál becsípődésről van szó ami 2 hetenként jelentkezik már műtve vagyok 4-5 csigolya
2011. dec. 13. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ügyeletet tudod kihívni.
2011. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvost kell váltani. Még sosem fordult elő, hogy ne jött volna el a doki, ha hívtuk, maximum várni kellett, amíg befejezte a rendelést. Őszintén szólva egyszer sem láttam még a rendelőjét, mindig házhoz hívjuk, bárki beteg a családban. Viszont mindig honoráljuk a fáradozását. Az orvosi ügyeletet amúgy bármikor kihívhatod, de én jobban bízom a saját dokimban.
2011. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a második válaszolóval, hozzánk is mindig kijön a háziorvos ha valami van.
2011. dec. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"hozzánk is mindig kijön a háziorvos ha valami van."

Gondolom azért ez sem szó szerint van így... Megvan a rendelés ideje, és meg van a beteglátogatás ideje. Ha nem így lenne, akkor senki sem várakozna a rendelőben, hanem az orvos háznál írná ki az aspirint.

Kedves kérdező: hívd fel a háziorvosod, és beszéljétek meg ezt.

2011. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor csak azért, hogy jól aludj az éjszaka: Hozzánk is mindig kijön HA NINCS RENDELÉSI IDEJE. Most boldog vagy?:D

De lehet ez sem igaz, mert még sose hívtuk hajnali 3kor, sem ünnepnapokon.

Én is szőrszálhasogató vagyok, na de azért...

2011. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!