Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most hova menjek fogorvoshoz?

Most hova menjek fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok . 16 éves vagyok . Elmentem a körzeti fogorvoshoz , onnan beküldtek a városba , avval , hogy én mivel középiskolás vagyok , nem tartozom hozzájuk . A városba elküldtek avval , hogy még nem vagyok felnőtt , nem töltöttem be a 18-at és még beutalóm sincs . De a háziorvos hülyének néz , hogy ezért kérek beutalót . Most mit tegyek ?
2011. dec. 6. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
menj magándokihoz.
2011. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az mennyibe kerül ?
2011. dec. 6. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyi rendelőintézetben kérdezz utána, hova tartozol. Az iskolákat is beosztják körzeti fogorvoshoz, ha nem vagy még nagykorú, akkor is fogadniuk kell. A magánorvosra vonatkozó válasz: akihez én járok(vidéki nagyváros) a szűrés+fogkő leszedés 7 e Ft. Tömés 10 e.Ft. Mást eddig nem kellett csináltatnom.
2011. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy magándoki, vagy ifjúsági- és gyermekfogászatot kellene keresned.
2011. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!