Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet anyajegyet...

Hogyan lehet anyajegyet eltávoltíttatni?

Figyelt kérdés
Kell hozzá beutaló? Ki csinája, bőrgyógyász, vagy más orvos? Ezért fizetni kell? Mert én csak azért akarom eltüntetni, mert nem tetszik, hogy ott van. Nagyon fájdalmas?
2008. márc. 27. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát elmész egy bődokihoz aki ad beutalot. ha magánrendelésre mész akkor hát nekem 5000 szedték le de ha csak sima rendelésre akkor elvileg nem kell fizetni. nem fáj különösebben kapsz egy érzéstelenitőt megvárják mig haz lezsedik utána néhány napig bekötve kell hagyni. de az utána látszik már a nyoma h ott volt. szoval ha teljesen el szeretnéd tünteni akkor plasztikáztatni kell
2008. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvosnak kell megnéznie minden egyes darabot (nagyítóval), mielőtt bárki is hozzányúlna!

Ezen kívül nézesd meg a hátadat is... te nem látod, de lehet rajta kiálló, problémás darab.

Egyáltalán nem fájdalmas: előtte érzéstelenítik.

Legjobb, ha olyan öltéssel varrják össze, amelyik külön kis karikákból áll (nem olyan, mint egy normál varrás). Sokkal jobban elmúlik a nyoma - de ilyet kevesen tudnak varrni.

2008. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak egyvalami érdemes .....menny el maszekhoz...megkéri a pénzt de az olyan is lesz =)nekem is maszek távolította el....Orvoshoz feltétlen el kell menni és meg kell nézetni mert nem mindegyiket lehet eltávolíttatni...Elrákosodhat.Én mindenképp a Maszekot ajánlom..... minőségi munka másrészt most bele lehet kötni hogy nincs rá pénz....szépségért szenvedni kell..akár ilyen módon....
2008. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!