Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kábítoszer kimutatása vérvétel...

Kábítoszer kimutatása vérvétel során?

Figyelt kérdés
Szeretnék a fiammal csináltatni egy vérvételi vizsgálatot és megszeretném nézni ,hogy él e kábitoszerel?Én speedre gyanakszom(tudom)MEdig mkimutathato a speed használata a vérvétel során?
2011. dec. 19. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima vérvételnél a kutya sem fogja a drogot keresni benne. Drogtesztet kell csináltatni.
2011. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvossal megbeszéled,hogy te erre vagy arra lennél kíváncsi a vérvétel során, illetve kifizeted az a költségeket akkor megnézeti a házi orvos is. (Anyum egészségügyben dolgozik, tőle tudom, hogy csak az esetleges betegség okaira derítenek fényt, csak akkor teszteltetnek másra is, ha a szülő kéri, és fizet érte.)
2011. dec. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem de olyan vérvételt akakrok csináltatni ami egyben teljes vérkép illetve drogtezst egyben,és én arra lennék kiváncsi ha speed meddig mutathato ki eg ilyen vérvételes drogteszt során
2011. dec. 20. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!