Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 old.combnyakműtött vagyok....

2 old.combnyakműtött vagyok. Romlik az állapotom. A lábszárcsontom dől be a medencémbe. Protézis igérnek.34 vagyok. Rokkantsági járadékra akartak küldeni.2010 szeptben lesz a köv. Felülvizsg. Elvehetik-e a rokk. nyugdíjat?

Figyelt kérdés
Családomban anyagi problémák is adódtak. Férjemet kirúgták, a gyermekem meg még csak 8 éves. Javasoltok valamit erre a megoldásra? Van esetleg bármi lehetőség?
2009. máj. 22. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Kitartás, és ne add fel a reményt hogy jobban leszel.Remélem javul az állapotod.
2009. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de nem igazán nyugtattál meg. Bár bizakodó vagyok, de elég reménytelen ez a helyzet. Nem tudom-van e erre érdemi megoldás...
2009. máj. 22. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Amíg férjed nem talál munkát, kérdezd meg a helyi családsegítőt, nem mehet-e el ápolási segélyre. Annyiból is jó lenne, hogy beleszámít neki a nyugdíjba. Kérhettek lakásfentartásit, de semmibe ne éld bele magad, így nem érint olyan rosszul, ha mégis elutasítják. Mi is nagyon rossz anyagi körülmények közé kerültünk, és elutasítottak. De egy próbát megér!


jobbulást!

2009. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!