Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16L vagyok es nem jon rendesen...

16L vagyok es nem jon rendesen a menstruaciom. Utoljara 2010 november 24-en volt. Voltam mar doktornal es azt mondta ez csak egy orokletes betegeseg. Azota sem jott meg szerintetek ha lenne nemi eletem valami problema lenne? Vagy mivel jarna

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

milyen örökletes betegség?

előtte rendszeres volt?

élsz nemi életet?

2011. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez nem normális! Keress fel egy másik nőgyógyászt!

Ha jól olvasom, akkor terhesség ki van zárva!?

2011. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
második, ha terhesség lenne a hátérben, akkor már lassan szülnie kéne ;)
2011. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

igaz, de közbe is élhetett nemi életet:P


De ott van az a "ha lenne nemi életem"-most van vagy nincs?

2011. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

éppenséggel ha terhes volna már megírta volna

és 16 évesen kétlem..

amúgy meg még nem szült volna meg

csak július végén agusztus elején

de fordulj orvoshoz..

ez gátolhat a későbbi teherbe esésénél ám

gondolom szeretnél majd babát pár év múlva

de ha nem menstruálsz vszínű nincs peteérésed sem..

2011. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem fogyókúrázol véletlenül?
2011. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Sűrgősen fordulj szakorvoshoz! Nem tudom kaptál-e valami gyógyszert is. De nincs rendben, hogy 16 évesen nem jött meg. Az örökletes betegségen is lehet segíteni. Nekem is hasonló problémáim voltak. Csak én egy évig voltam olyan hülye, hogy menzesz nélkül nem mentem orvoshoz. Aztán mikor mégis rászántam magamat, közölte velem, hogy öröklött genetikai betegségem van és ha soká húztam volna, végleg lemondhattam volna a későbbi gyerekáldásról....Keress egy normális orvost.
2011. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem volt meg nemi eletem....es irtak goygyszert Miligost a neve azt mondta a doktor akkor szedjem amikor megjon a betegsegem:-s
2011. jún. 29. 17:43
 9/13 anonim ***** válasza:
miligest az fogamzásgátló, ha a mellett nem volt/nincs vérzésed, akkor ott elég nagy gondok vannak...minél előbb menj orvoshoz
2011. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem sem volt akkor még nemi életem. Én is kaptam fogamzásgátlót. Nekem azt mondta, kezdjem el szedni, mivel magától nem fog beindulni. Persze, nekem konkrétan meghatározta a betegségemet, és ennek fényében mondta. Neked sem ártana elmenni orvoshoz, de sürgősen. Akár több orvos véleményét is kikérni, az biztos.
2011. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!