Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnék pszichológushoz...

Hogyan tudnék pszichológushoz járni ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés

A munkám miatt Budapest és egy másik település között kell ingáznom 1-2 hetenként, tehát egy pár napot itt vagyok, aztán egy pár napot ott. Nagyon nagy szükségem lenne pszichológus segítségére több okból is. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet? Lehet egyszerre két különböző helyen pszichológushoz járni?


Ja, és ingyenes sztk-s pszichológus kellene, magándoki nem fér bele a fizetésembe.


2012. jan. 4. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme párhuzamosan két pszichológushoz járni, szerintem megoldható az időpont egyeztetés valamelyik helyre. TB keretein belül nyilván oda, ahová lakhely szerint tartozol ill. a kártyád le van adva.
2012. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
Szerintem is megoldható, hogy csak egy pszichológushoz járj, kettőhöz egyszerre nem is javasolt. Legfeljebb nem hetente jársz majd hozzá, hanem ahogy az időbeosztásod engedi és ahogy megállapodtok vele.
2012. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy néha 2-3 heteket is kell várnom, hogy megint utazhassak, és ez sajnos nem rajtam múlik, hogy mikor. Ilyen ritkán érdemes egyáltalán pszichológushoz menni? Nincs esetleg olyan pszichológus, akivel neten keresztül is csinál terápiát?
2012. jan. 4. 14:07
 4/6 bánomisén ***** válasza:

Szerintem így is érdemes pszichológushoz járnod, főleg, hogy azt írod, nagy szükséged van rá. Szerintem nem te vagy az egyetlen, akinek ilyen bolond az időbeosztása, biztos meg tudjátok beszélni a pszichomókussal, hogy hogyan járj hozzá.


Az a pszichológus meg, aki hajlandó neten keresztül terápiát bevállalni, felelőtlen. Itt a személyes kontakt a legfontosabb kezelő és páciens között.

2012. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kuruzslót találhatsz ilyet, de normális szakembert? Te rábíznád a belső ügyeidet a viláhálóra? Felejtsd el. Előbb találj pszichológust, vázold fel a helyzetet, majd ő megmondja kezelhető e a problémád úgy is, hogy nem rendszeres a találkozás.
2012. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanabban a városban éltem ahol a rendelő volt, mégis csak havonta kaptam időpontot a pszichológushoz. Szerintem így is elég, úgy se lehet olyan gyakran időpontot kapni.
2012. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!