Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyors választ kérek mert...

Gyors választ kérek mert holnapra kell! Artériás vérzés és az ütőeres vérzés ugyan az?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én 8. vagyok és most tanultuk.Írtunk belőle dolgozatot (5 lett :) Biztosra akartam menni hogy jól tudom e mert amikor elkezdtem olvasni a tk-t bele keveredtem.
2012. jan. 20. 13:53
 12/17 anonim válasza:

én is nyolcadikos vagyok :) (utolsó) mi még nem írtunk tz-t, majd nemsokára fogunk :) gratulálok az ötöshöz :)))

üdv,riva

2012. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

én is nyolcadikos vagyok :) (utolsó) mi még nem írtunk tz-t, majd nemsokára fogunk :) gratulálok az ötöshöz :)))

üdv,riva



Köszi :D Sok szerencsét neked a dogához amúgy szerintem könnyűű ez a tananyag :D

2012. jan. 23. 13:24
 14/17 anonim válasza:
igen, szerintem sokkal könnyebb, mint a tavalyi tananyag :D a föci viszont sokkal nehezebb :S
2012. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ez így baromi könnyű. akkor sz*arnátok össze magatokat, ha latinul kellene megtanulnotok(nekem legalábbis így kell, igaz nem 8.-os vagyok).
2012. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Akkor hányadikos vagy?Hova jársz suliba hogy latinul tanulod? :D
2012. febr. 4. 11:16
 17/17 anonim válasza:

gondolom orvosnak tanul... sok sikert :)

hová jársz amúgy suliba, Kérdező?

riva

2012. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!