Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol vizsgálják ki részletesebb...

Hol vizsgálják ki részletesebben, jobban az allergiát?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, csecsemőkorom óta küzdök az ekcémával. (már légúti problémáim is vannak) Voltam nem egyszer allergia teszten (szurkálós) ahol megállapították, hogy mire vagyok allergiás és azoktól mentesen igyekeztem alakítani a dolgaim. Viszont így is 2hetente körülbelül kijön az ekcémám.. Tehát biztos vagyok benne, hogy vmi más dologra is allergiás vagyok, nem csak azokra amiket ott kitudnak mutatni. (az a kemény 10 dolog amit belém szúrnak)Hol lehet szélesebb körben kivizsgálni az allergiát? azt is bevállalnám, hogy heteken keresztül 100 dologgal naponta megszúrkáljanak, csak derüljön már ki.. Természetesen magánklinikára is elmennék már ezzel.
2012. jan. 9. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
keress egy normális börgyógyászt!és ö segit!Elöször menj el a háziorvoshoz,hátha tud ajánlani valakit
2012. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt a 2-t ajánlották csak, mióta élek.. most mondta ez a bőrgyógyász, h háton is végeznek vmit, aminél megnézik, hogy vmilyen anyagra allergiás vagy e.. de ennyi..
2012. jan. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!