Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon szeretnék segíteni egy...

Nagyon szeretnék segíteni egy ismerősömnek akinek mentális problémái vannak és kemény gyógyszereket kell szednie?

Figyelt kérdés
amivel sakkban tartják az érzelmeit. Azt mondja ha nem szedi a gyógyszereket agresszió és szorongás lesz úrrá rajta. Nem tudom mi történik vele pontosan de azt mondja nem tudja lezárni a múltját. Néha azt érzem tartok tőle. De ezt csak belém beszélték sztm. őszintén szólva sajnálom és segítenék neki csak nemtudom hogyan?!
2012. jan. 17. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen téren akarsz segíteni neki?

A mindennapi életét megkönnyíteni, bevásárolni helyette, feladni a postát? Vagy elérni valahogy hogy ne kelljen gyógyszert szednie?


Ki ő neked? Rokonod? Vagy barát?

Bocs a sok kérdésért, csak szeretném érteni a motivációdat...

Szerintem próbálj meg beszélni az orvosával és kérdezd meg tőle, hogy mivel lehetne segíteni neki.

2012. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen most ismertem meg nem rég....azért szeretnék neki segíteni mert egy naon jó lelkű srácnak tartom!!De én pesti vagyok ő pedig esztergomi szóval az orvosával nem tudok beszélni....szerintem magányos.....és úgy gondolom ha pozitiv emberekkel lenne körülvéve jót tenne neki....vagy egy női társaság...viszont anyukám azt mondta szerinte hagyjam mert akár még meg is ölhet ha ideggyenge :S
2012. jan. 17. 15:04
 3/3 A kérdező kommentje:
de én ezt nem hiszem....
2012. jan. 17. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!