Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az aranyeret csak úgy kiműtik...

Az aranyeret csak úgy kiműtik helyszínen?

Figyelt kérdés
Észre vettem egy szürkés csomót a végbélnyílásom mellett fürdés közben, és én arra tippeltem rögtön ,hogy nem-e rák az....bementem a sebészetre mondták dőljek be ránézett a fő orvos adott helyi érzéstelenítést, utána egy két vágással levette kintről is és bentről is...az ő elmondása szerint trombózis volt vérrög (aranyér)...de hát nem is fájt nekem ülés közben, és az orvos nem is vizsgálta meg és még csak szövettanra sem küldte el hanem reögtön levágta, ilyen van hogy ránézésre azt mondja hogy nem rák hanem hogy aranyér? És ha rák volt (22 éves férfi vagyok).
2012. jan. 20. 16:56
 1/2 anonim válasza:

lehet csak egy betyárkörte volt :D:D:D

egyébként meg ő egy orvos, ért ehhez. Szerintem naponta mennek be hozzá aranyérrel. És csak azért nem fog hazudni neked, hogy jobban érezd magad.

nyugi, nem vagy rákos :)

2012. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó csak neten olvastam, hogy a végbél rák egy kitüremkedő szürkés-fekete csomó a végbél mellett, és nekem meg pont úgy nézett ki, és mondtam a sebésznek mikor bementem , hogy vizsgálja meg nem-e daganat az rá nézett é scsak úgy kivágta...és ettől félek hogy ha még se aranyér volt....de köszi a váalszzt
2012. jan. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!