Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most ment el a tejem s megjött...

Most ment el a tejem s megjött a mensesem, ami 3. hete tart.6 hónapos a kislányom, s terhesség óta most jött meg először. Normális, hogy ilyen sokáig tart?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a szülés utáni első vérzés a korábban tapasztaltnál bőségesebb lehet. Már csak a vérveszteség miatt sem hiszem, hogy egy 3. hete tartó vérzés ebben az esetben is természetes lehet.
2009. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugi!Várj még 2-3 napot és ha nem múlik menj el a dokihoz.Általában ilyenkor nem találnak csak annyit hgy már múlóban a vérzés,de szerintem a saját megnyugtatásod miatt jó ha csinál egy ultrahangot.
2009. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,képzeljétek el,szoptatásnál is lehet szedni fogamzásgátlót,mivel elment a tejem s szedtem,mellékhatásként a hüvelyi vérzés van feltüntetve.Felhívtam egy illetékest,aki azonnal leállíttatta velem a gyógyszert,s elmúlt a vérzésem.Jelzem a nőgyógy azt mondta szedjem végig ezt a levelet.
2009. jún. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!