Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen belso betegsegek...

Milyen belso betegsegek valthatjak ki a pattanasokat?

Figyelt kérdés
21 eves Fiu vagyok es mar kb 5-6 eve pattanasos, mitesszeres az egesz arcom, es korulbelul 3 eve a hatamon is megjelentek pattanasok, mitesszerek.. Nagyon nagyon elegem van az elso perctol kezdve!.. Hasznaltam annyi fele kremet arcradirt, volt hogy napi komolyan 25-szor mostam meg az arcomat!! Kozmetikushoz is jartam rengetegt, BORGYOGYASZNAL is voltam sokszor (csak a veremet kellett folyton lecsapolni :( .... ) De mostmar jo ideje hegek is vannak az arcomon, es azokkal sem tudok mit kezdeni :( Nagyon nagyon elegem van belolluk!!! Sokszor fel sem akartam kelni az agybol mert egy igenyes srac vagyok, es utaltam a tukorbe nezni a pattanasok miatt!! Abban talan biztos vagyok hogy belso problemam lehet, mert mar kinottem a serdulokort 21 vagyok es ojan szinten idegesito hogy meg mindig pattanasos vagyok hogy mar depresszios vok tolle!!! KEREM AKI HASONLO HELYZETBEN JART IRJON MEGOLDAST MERT KI VAGYOK AKADVA!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 23. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pl. dioxinmérgezés
2012. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es meg annyi, hogy videken lakom, es arra is sokat gondoltam mar hogy lehet azert van rajtam mert neha heti 2-3 alkalommal "falusi" kajat eszem (persze odafigyelek hogy abbol is modjaval egyek, nem vagyok elhizva mert edzek is) De kerdem en hogy vannak ojan fiatal sracok akik telleg heti 7 szer zsiros kajat esznek es megis 1 db nemhogy pattanas de mitesszer nincs rajtuk, vagy ha latok akarmijen fiatalabb gyereket akkor is ha van rajta pattanas, akkoris eltunik rolla nagyon MAX 1-2 even belul, es akozben is neha tiszta az arca, de rajtam Mindig kijon... Komolyan a buszon ha megyek nagyon sok igenytelen fiatalt latok es megis MINDNEK olyan tiszta arca van hogy elsirom magam.. (Bocsi hogy tul sokat irtam de telleg rosszul erzem magam miatta)!!!
2012. jan. 23. 17:38
 3/11 A kérdező kommentje:

Dioxisnmergezes???

Hogyan lehet elkerulni, orvosolni???

((Koszi a valaszt))

2012. jan. 23. 17:41
 4/11 tetris ***** válasza:

Egy ötlet. Nálam az alábbi vált be, amikor fiatal voltam. Egy kicsi csészébe tetten egy evőkanálnyi kanál mézet, rá csepegtettem egy káváskanálnyi citromlevet. (frissen facsartat) Majd ebbe belekevertem egy diónyi élesztőt. (friss élesztőt, nem instantot) Ezeket elkevertem. Pezsegni fog egy kicsit, de ez normális.

Ez a ragadós maszat sacc/kábé 30 perc alatt kéreggé szilárdul, és akkor egy szivaccsal le lehet mosni. Nálam csodákat tett, pedig teli voltam pattanásokkal. Hetente 1-2 alkalommal elég volt használni. Kb 4 hónap alatt eltűntek a patik.

2012. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ertem, mindenkeppen kiprobalom! Egyebkent melette hasznaltal meg valami mast is vagy csak ezt a masszat?? Es kozben folyamatosan tisztult az arcod ugye? Mennyi ido utan lattad hogy kezd tisztulni??

Koszi a valaszt!!!!!

2012. jan. 23. 18:25
 6/11 tetris ***** válasza:
Szinte azonnal láttam a javulást, de hónapok kellettek, mire teljesen eltüntek. Az az igazság, hogy nem bírtam ki, és ahol volt egy pati, azt azonnal elkezdtem nyomkodni. Mást nem szedtem mellette, csak ez az egyféle arcpakolás volt.
2012. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszi! Neki is kezdek a beavatkozásnak!!
2012. jan. 24. 14:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Helló sorstárs :D ha érdekel én tudok jópár dolgot ami segíthet. ha érdekel írj üzenetet ott leírom részletesen
2012. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen varom! ;)
2012. jan. 24. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nemibetegségtől volt, pedig más tünetem nem volt, csak a pattanások. Sumamed antibiotikumtól múlt el. (a nemibetegség olyan fajta volt, amit uszidában is el lehet kapni szóval bármikor lehet, hogy csak ez van veled is, egy próbát megér a tenyésztés) Én is sokat szenvedtem, de most már teljesen jó. Ja és ha depressziós vagy miatta, sokkal rosszabb lesz, ezt is tapasztalatból mondom. Próbáld meg leszarni, az tényleg segít!
2012. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!