Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen belso betegsegek...

Milyen belso betegsegek valthatjak ki a pattanasokat?

Figyelt kérdés
21 eves Fiu vagyok es mar kb 5-6 eve pattanasos, mitesszeres az egesz arcom, es korulbelul 3 eve a hatamon is megjelentek pattanasok, mitesszerek.. Nagyon nagyon elegem van az elso perctol kezdve!.. Hasznaltam annyi fele kremet arcradirt, volt hogy napi komolyan 25-szor mostam meg az arcomat!! Kozmetikushoz is jartam rengetegt, BORGYOGYASZNAL is voltam sokszor (csak a veremet kellett folyton lecsapolni :( .... ) De mostmar jo ideje hegek is vannak az arcomon, es azokkal sem tudok mit kezdeni :( Nagyon nagyon elegem van belolluk!!! Sokszor fel sem akartam kelni az agybol mert egy igenyes srac vagyok, es utaltam a tukorbe nezni a pattanasok miatt!! Abban talan biztos vagyok hogy belso problemam lehet, mert mar kinottem a serdulokort 21 vagyok es ojan szinten idegesito hogy meg mindig pattanasos vagyok hogy mar depresszios vok tolle!!! KEREM AKI HASONLO HELYZETBEN JART IRJON MEGOLDAST MERT KI VAGYOK AKADVA!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 23. 17:29
1 2
 11/11 anonim válasza:
szia fogj egy kamilla filtert tedd bele egy 1 dl vízbe és 1dl-es pohárba vagy tálba hogy minél több ható anyag legyen benne a lényeg hogy jó forró legyen a víz és törölgesd vele a pattanást és figyeld meg ki löki magát a patanást leszáritja a kamilla !!
2012. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!