Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy izomcsomó a vállamban,...

Van egy izomcsomó a vállamban, tudnátok ezzel kapcsolatban javasolni valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már évek óta a csuklyás izmomban van két csomó. Nagyjából a két oldalon szinte ugyan ott helyezkednek el. A gond csak az hogy egyre nagyobbak akármennyit is mozgatom őket. Az egyik oldalon ez a csomó már lehúzódik a lapockámig és ha megnyomom piszkosul fáj. Elég kemény és hát hogy is mondjam.. ha masszírozzák akkor "ropog" vagy "ugrál"... Sajna nem tudom jobban leírni az érzést, aki tapasztalt már ilyet biztos tudja hogy mire gondolok.

És pont az ilyen téren tapasztalatot szerzett emberek véleményére vagyok kíváncsi. Mi lehet ez, hogyan kezeljem vagy kezeltessem egyáltalán el fog az onnan tűnni? Borzasztó zavaró és már sajna zavarja az edzéseimet is, de orvoshoz nem szívesen járok csak ha nagyon nincs más mód, ezért is szeretnék először itt tanácsot kérni!

Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét!


2012. jan. 25. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is évek óta kínlódok vele ,állandóan fájnak a vállaim .

Jártam vele kezelésre de nem használt.Rájöttem ha mindig ki van masszírozva a csomók akkor jobb . Hát elég fájdalmas ,kenegetés nem használt nekem.

Hát ,hogy elfog-e tűnni azt nem tudom.

2012. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ezzel szenvedek,pedig csak 17 vagyok. reumatológiára küldtek. kaptam kezeléseket. + a csomóba egy injekciót. utána egy ideig jó volt. de mennem kéne megint... visszajön..:)
2012. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*:(
2012. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!