Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyelv piercing után mennyi...

Nyelv piercing után mennyi idő alatt megy le a duzzanat vagy múlik el a fájás?

Figyelt kérdés
Rendesen öblögetek phlogosol-lal napi 5ször vagy többször is . de viszont mellette nem olyan sokszor cigizek is. ismerősöm mondta hogy szopogassak jégkockát majd azt is kiakarom próbálni hamarosan. (17/F). Mennyi idő még elmúlik a fájdalom legalább?
2012. jan. 25. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére alig volt feldagadva,2 hét alatt lelohadt :)
2012. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nekem 4-5 nap volt...de fehérjét semmmmmmiképpen ne egyél !
2012. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem is volt feldagadva, csak 1. nap fájt, 2. naptól csak, ha ettem, és 5-6. nap környékén már fájdalom nélkül tudtam enni is.

A jégkocka tényleg hatásos. Amúgy én is dohányoztam közben, bár az állítólag lassítja a gyógyulást.

Tejterméket ugye nem ettél? Jobb piercinges elmondja, hogy 2 hétig nem szabad tejterméket enni-inni...

2012. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 homo ludensz ***** válasza:
0%
Mindenki azzal teszi magát egyedivé amit az adott társadalmi s kulturális környezete felkínál. Az én szubjektív véleményem az hogy az egyén alacsony önbecsülése az ami ezeket a test díszítő elemeket ráaggatja,befurkálja egy személybe mert ettől érzi magát többnek,jobbnak esetleg szebbnek. Nézzétek meg a romákat mennyi gyűrű,lánc ékíti őket és ha tehetik még drágán is színesen öltöznek.Hogy számodra ez miért praktikus azt nem tudom.Evésnél,csókolódzásnál nem hiszem hogy előnyös,de te tudod.Ha önbizalmat ad akkor viseld egészséggel.A phlogosol kiváló száj öblitö nekem is dicsérte a fogorvosom és én még húzás után kijöttem és rágyújtottam elégedetten hogy túl estem rajta.Fertőtlenítő és gyulladás gátló.
2012. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Nekem is van, de egyáltalán nem alacsony az önbecsülésem:) Egyetemre járok, tisztelettudóan viselkedek, másfél éve van párom, akihez hűséges vagyok, és szeretem (tehát nem vagyok egy ribanc sem). Vannak extrém esetek, amik nekem sem tetszenek már, de véleményem szerint, mindenki azzal díszíti magát, amivel szeretné, az ő teste, azt tesz vele amit akar. A cigányok meg szerintem pont nem jó példa, van nekik önbizalmuk anélkül is bőven, ők sem azért aggatják tele magukat... Egyébként sem evésnél, sem csókolózásnál sem semmilyen más tevékenységnél nem jelent hátrányt. Ha valaki nem próbálta, ne alkosson véleményt arról, hogy milyen lehet viselni.

Nekem is egyszerűen megtetszett, megcsináltattam. Akinek meg ez nem tetszik... nem tud érdekelni, annyit tudok ajánlani, hogy a saját életével foglalkozzon.


A kérdésre: a jégkocka sokat segít, de nekem például bedagadt tőle a torkom, eléggé fájt utána:) 4-5 nap után rendszeres öblögetéssel és fogmosással hamar elmúlik és szépen fog gyógyulni. Egyébként nekem csak a 2-3. napon fájt, bár ez egyénfüggő. Az biztos, hogy ha így kezeled, maximum egy hét és se duzzadás, se fájdalom:) kitartást hozzá:) 18L

2012. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Jágkocka szopogatás jó rá de vigyázni kell nehogy torok vagy mandula gyulladás legyen belőle.Hülyeség hogy nem lehet tejterméket enni...valakinek annyira feldagad hogy csak a joghurt csuszik le.Cigaretta okozhat egyéb gyulladást is de csak pár nappal lassítja a gyógyulást.phlogosollal ne csak 5 ször öblögess.Lehetőleg minél sürübben mert a szájban nagyon sok a baktérium ami gyulladást okozhat.-ezeket ételekkel is beviheted...A teljes csógyulás 1-2 hétre tehető egyéntől függően.Ha a nyelveden vörös foltok vagy érzéketlenség,zsibbadás jelentkezik akkor ki kell venni,megmutatni orvosnak és feljelenteni azt aki csinálta mert akkor eltrafált valamit.Ha nagyobbra dagad mint a kezdőékszer és feszül akkor is ki kell venni.A Fájdalom 2-4 nap alatt csökken egyéntől és igénybevételtől függően.Valakinek fel sem dagad,nem fáj....Valaki meg halálsoron érzi magát. :) Szal nagyon sok múlik azon hogy az egyén aki viseli hogy idomul a fájdalomhoz például és milyen a szervezete.Hozzátenném hogy a divatosnak mondott szilikon és egyéb műanyag testékszerek nem a leg egészségesebbek mert a bacilusok könnyen megtapadnak rajta.Én titán vagy egyéb antiallergén nemesfém piercinget javasolnék.Egyéb hatásai a piercingnek hogy aki hajlamos rá genetikailag akkor főleg szájban elhelyezett ékszernél előfordul a fogak romlása,fogíny sorvadása,gyulladása.Egyéb kérdésedre is szívesen válaszolok!Akinek piercingje van az nem épp önbizalomhiányos.ez tetszik neki és kész.semmi több.akinek nem tetszik ne nézze...
2012. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az, hogy tejterméket nem szabad enni nem hülyeség azért... sok hasznos infót leírtál, de szalonban is azt mondta a piercer, hogy tejterméket nem, mert a benne lévő baktériumok elszaporodnak a szájban és szép kis gyulladást okozhatnak. Attól, hogy valakinek csak a yoghurt csúszna le, nem szabad megenni, helyette ott vannak például a bögrés levesek...
2012. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Miért ne ehetne?Direkt odairtam hogy evés után mindig öblitsen!de gondolom neked is van piercinges tanfolyamod....
2012. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
akinél csináltattam a piercinget, nagyon jó piercer, és ő mondta, hogy hanyagolni kell egy ideig... plusz van még egy pár ismerősöm aki csináltatott, nekik is ugyanezt mondták...
2012. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Haha...Attól hogy te xy-nál csináltattál testékszert az még nem azt jelenti hogy ért is hozzá.Kérdezd már meg tőle hogy milyen végzettsége van?
2012. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!