Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászati kivizsgálás menete?

Nőgyógyászati kivizsgálás menete?

Figyelt kérdés
Nem voltam még nőgyógyásznál de utóbbi hónapokban 35-40 nap múlva jött csak meg a menszeszem és szerintem ez nem normális. Elmegyek nőgyógyászhoz, mert amúgy is már szerettem volna feliratni fogamzásgátlót, de kicsit félek mert nem nagyon tudom mit csinálnak ott velem. Meg milyen papírokat kell oda vinni ? Csak azt amit a rendes orvoshoz ? (TB)?
2012. jan. 26. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb 100 ilyen kérdés és még több ilyen válasz van már,keresgélj!

Tb kártya,személyi,ha nem voltál még abban a rendelőben lakcímkártya.

Bemész adategyeztetés, elmondod a panaszod és hogy mit szeretnél.

Bementek a dokival a vizsgálóba, feltesz néhány kérdést,majd beküld a vetkőzöbe. Deréktól lefelé levetkőzöl, kimész,felfekszel az ágyra,megvizsgál, megtapogat,talán kenetet is vesz. Nem fáj, pár perc az egész. Visszaöltözöl, ha kell a melleidet is megtaopagtja megvizsgálja.

Kapsz beutalót vérvéelra,vizeletre. Viszlát!

2012. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!