Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiúk! Mikor borotválkoztatok...

Fiúk! Mikor borotválkoztatok először? (mármint az arcotokon)

Figyelt kérdés

és történtek balesetek? pl megvágtátok magatokat?

mert én most vettem 1et 15/f és már látható a bajuszom de a szakáűllam még nem nagyon feltűnő arra gondoltam h elkezdek borotválkozni,mivel elvileg így erőssebb lesz majd(ne mondjátok h ez hülyeség meg h késöbb vissza sírom..) max spóroltam volna fél-1 évet



2012. jan. 27. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, de eddig még nem kellett, hogy borotválkozzak. Későn érő típus vagyok sajnos. Ha úgy érzed, hogy most itt az ideje, akkor kezd el. Egyszer úgy is el kell kezdeni ezt a műveletet.
2012. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én akkor borotválkoztam először, amikor a barátnőm észrevette, hogy pihés az állam. Hú én meg előkaptam apám borotváját, és össze vissza kaszaboltam magam. Én, mint egy nagy férfi. De hülye voltam istenem! Attól kezdve mindig kellett borotválkozni. Most naponta kell, sőt, ha elmegyünk valahova szórakozni, akkor délután is utána kell húzni. Még ráértem volna borotválkozni. De minden a csajok miatt van. Én mint nagy férfi borotválkozok. Jó mi?
2012. jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12évesen, 14éves korom óta naponta kell. Balesetek meg nem nagyon voltak, illetve egyszer buli után fogat mostam a borotvával, és megborotválkoztam a fogkefével, utána 3napig csak pépes kaját ettem.
2012. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mr.flash asd másnaposság lvl 99 :D
2012. jan. 27. 22:45
 5/12 A kérdező kommentje:
jah mellesleg arra gondoltam,hogy a bajuszomnál kezdem,de ott vannak pattanásaim,mire vigyázzak ilyenkor,egyáltalán szabad ilyenkor?
2012. jan. 27. 22:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor még nem másnapos voltam, egyébként elég szar ügy mikor délben felkelsz fogkrémes arccal és fájó ínnyel. Elmondva viccesebb mint a valóságban. :D
2012. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De a kérdésre: pattanásokat nyomd ki, kezeld le arcszesszel, aztán óvatosan lehet.
2012. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ok köszi ;)
2012. jan. 28. 10:31
 9/12 A kérdező kommentje:
nah ma este megvolt :D nme volt vészes aránylag jól is ment csak véletlen az 1ik pattanásomra ráhúztam és kivérzett..de utána lekezeltem szal most príma kicsit fura érzés :D
2012. jan. 29. 22:07
 10/12 A kérdező kommentje:
jah és az intim részeknél?
2012. jan. 31. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!