Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyire borotvál...

Szülés előtt mennyire borotválkoztok/borotválkoztatok meg?

Figyelt kérdés
Elég nehezen megy már a dolog.
2011. jan. 17. 09:38
1 2
 1/16 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
89%
Én tükörrel meg emlékezetből csinálom, de 3szor annyi időbe telik mint ezelőtt és kicsivel több a vágás is... :)
2011. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Gyantára nem gondoltál? Én 33 hetes vagyok, és igen, nem igen látom mi van odalent :) Mondjuk én már évek óta gyantáztatom, próbálom majd úgy időzíteni, hogy szülés előtt rendben legyek. Menj kozmetikushoz, nagyon jól meg fogja csinálni, emulzióval kérd, mert úgy nem fáj annyira, mint a görgős meleg gyantával.
2011. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én a szintentartás híve voltam. Végig 2 hetente borotváltam (csak egy csíkot szoktam hagyni). Eleinte a szokásos módon, később emlékezetből, végül a férjem csinálta. Nagyon jól szórakoztunk közben, főleg hogy egy sérvműtét miatt az övét is le kellett borotválni:)
2011. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
A szülésznő megoldotta. Én magamnak egyszer próbáltam a terhesség alatt, de több helyen megvágtam magam. És bár iszonyúan zavart, hagytam.
2011. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én mindig borotváltam. Pici volt a hasam, ezért nem volt gond:)
2011. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékezetből borotválkoztam.Amikor be kellett feküdnöm a kórházba akkor mindennap.A szülésznő meg is jegyezte hogy"látom,nem kell borotválni" :)
2011. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
en is emlekezetbol csinaltam,kb 5 naponta,igy amikor szulni mentem,nem kellett borotvalni. :)
2011. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Befekveskor megborotvalkoztam,3nap mulva szultem de nem borotvaltak meg,pedig kinott picit.
2011. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Semennyire a szülésznő megoldotta:)

Kétszer is.

2011. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
vettem elektromos borotvát, mert nagy hasam volt nekem is és már a tükör sem segített :) a borotvával nem vágtam meg magamat, plusz ugye állítható volt hogy a szőr hosszát mekkorára akartam meghagyni. (bocs, elfelejtettem annak a vágónak a szakszavát). egyébként 3 hétig voltam kórházba, ott már nem tudtam borotválkozni, így a szülésznő oldotta meg, igaz császár volt, de akkor is borotváltak.
2011. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!