Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyári munkához mentem el...

Nyári munkához mentem el tüdőszűrésre. Kiderülhet a dohányzás ( Szüleim miatt ), vagy a lelet csak egy papírból áll, hogy minden rendben van -e?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
A leleten csak annyi van,hogy van e tüdőbajod vagy sem.Am látják elvileg,hogy cigizel e vagy sem.Állítólag egy dohányos szülők mellett élő 18 éves gyerek röntgenje is olyan(passzív dohányos) mint a rendes cigizőké.De rajtad semmiképp nem fogják látni,mmint a szülők:D
2009. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem csak annyi a lényeg hogy a szüleimnél ne derüljön ki hogy dohányzom...de akkor ezekszerint náluk nemfog a lelet alapján. köszönöm a választ :)
2009. jún. 1. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A leletben csak annyi lesz, hogy tüdőgümőkórtól mentes. Kb. 10 évnyi dohányzás látszik meg állítólag, de ez mégis minden tini dilemmája (már akié)
2009. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
áhh..egy éve dohányzom mondhatjuk rendszeresen. dehát tényleg azér ez nem kellemes dolog az ősök előtt.
2009. jún. 1. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki belőle, nyugi ! Az derülne ki ha tbc-s lennél vagy tüdőrákos.


Egyébként meg szoksz le róla. Annyi hülyeségben el lehet patkolni, ne tegyél rá egy lapáttal. Én dohányoztam 10 évig, kínkeservesen szoktam le, de meg lehet csinálni... Hajrá!

2009. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én két dohányos szülő mellett nőttem fel. Anyám már a terhesség alatt is dohányzott elég rendesen. Én is dohányoztam már vagy két éve, mikor el kellett mennem tüdőszűrésre. Az orvos mondta a leletemet nézegetve, hogy ilyen szép tüdőt még nem látott, én biztos nem dohányzom. Én meg bólogattam bőszen... :-) Szóval tuti nem veszik észre.
2009. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tade ***** válasza:
Szia. Akkor en leszek a kivetel. 16 evesen el kellett mennem tudoszuresre, mivel kulfoldon akartam tovabbtanulni. Ekkor mar masfel eve cigiztem de ugyanakkor 4 eve rendszeresen, intenziven sportoltam. Mikor a doktorno nezte a rongtenfelvetelt, mondta, hogy rendben vagyok, latszik, hogy sportolok, de ugyanakkor latszik, hogy dohanyzok is...MOndhatnom sem kell, apam mellettem allt, es csak nezett, mert nem tudta hogy dohanyzom...
2009. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Na ez az, amit soha sem értettem. Minek cigizel, ha titkolnod kell ? Talán pont ezért, vagy ez menő a többiek előtt ? Szerintem szánalmas.
2010. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem... (n)
2010. márc. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!