Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lakcímnélküli lakcímkártya...

Lakcímnélküli lakcímkártya kiváltása lehetséges-e? Fogadnának-e azzal az orvosi rendeléseken?

Figyelt kérdés
Az albérletbe ahol lakok nem enged bejelentkezni a tulaj, de így nem tudok elmenni SZTK-s nőgyógyászhoz. Van állandó lakcímem az ország másik végében. De oda nem tudok lejárkálni. Ki tudom váltani ezt a lakcímkártyát és akkor fogadnak??? Fogorvoshoz is el kéne már mennem... Háziorvoshoz már régen be tudtam jelentkezni, ő írt nekem beutalót, de még azzal se megyek semmire.

2012. febr. 9. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem engedi hogy bejelentkezz? Tartozkodási helyként megkell engednie, elvégre neked orvos kell stb.


Én mikor kivettem az albérletet egyből mondom hogy befogok tartozkodási helyként ide jelentkezni .Nem tetszett neki de megmondta hogy ez nem így működik. Ovi kell a gyerkőcnek, orvos kell, stb.Ha nem engedi akkor kérem vissza a pénzt és csá.

Egyből nem tiltakozott.

Ne hagyd magad.Neki abból hogy tartozkodási helyként bejelentkezel semmi baja nem származik.Ilyet még nem is hallottam. Nem ez az első albérletem de mindenhová bevoltunk jelentve.

2012. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!