Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik a tapasztalataitok Dr....

Mik a tapasztalataitok Dr. Szentgyörgyi Ervinnnel, a váci kórház urológusával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Háziorvos beutalt urológiára, rendelési időben (még háromnegyed óra volt hátra) mentem. Kartonozóban beírtak, asszisztensnő megkérdezte a panaszaimat, majd közölte, hogy sajnos nincs orvos, akit lehívjon, átküldött a sürgőssegi betegfelvételre :( Itt minimum három órát kellett volna várakoznom, míg esetleg urológus szakorvoshoz kerülhetek.
2012. febr. 10. 19:58
 2/5 beus009 válasza:
Abszolút lelkiismeretes, empatikus és nagy tudással rendelkező szakember. Különben az osztály többi orvosára sem tudnék mást mondani.
2012. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Szakmai és emberi szempontból is kifogástalan. Remek kollektíva segíti.
2012. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nálam rossz napja lehetett, mert nem volt jó érzés, hogy nem akart megnézni. Mivel Ő a főfőorvos így a kollégáira sem voltam ezután kíváncsi. Mindenesetre jó pozítívat hallani a váci kórházról, mert ha gond van mégiscsak oda szállít a mentő... :)
2012. márc. 21. 15:52
 5/5 anonim válasza:

Én egyszer voltam nála, velem szemben is nyers volt és sietett :( Amúgy ez már nagyon sok orvosról el lehet mondani, hogy --talán furcsán hangzik, de...-- nincs idejük a betegre, gyakran akkor sem ha magánrendelésre jelentkeztél és fizetsz érte.

Ja! és az az állítás már nem igaz rájuk, hogy mindegyik a pénzt lesi, az sokkal igazabb, hogy mindegyik a SOK pénzt lesi! Ez még azokra az orvosokra is igaz, akik a szakterülethez kellő szaktudásuk közelében is alig járnak.

2012. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!