Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Folyamatosan újabb és újabb...

Folyamatosan újabb és újabb lipomák (zsírcsomók) keletkeznek a testemen, tudnátok ajánlani egy jó magán orvost dél Pest környékén?

Figyelt kérdés
A sebészek egyből szeletelni akarnak nem érdekli őket h úgy is jön újabb. Az elmúlt 2 évben kb 40 db jött ki rajtam és még mindig folyamatosan jönnek újabbak és egyre jobban zavarnak. 21 éves vagyok rendszeresen sportolok edzőnek tanulok tehát egészségesen élek nem tudom hogy mi lehet az oka de nem szeretném ha ez tenné tönkre az életem. köszönöm a segítséget!

2012. febr. 12. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a háziorvosodhoz menjél el,ő tud beutalót írni pld.endokrinológiára,anyagcsere-kivizsgálásra,alapból laborvizsgálatra,amivel kezdeni kell a dolgokat.Kérd meg,hogy menedzselje a problémádat.Többet tehet,mint egy magánorvos.Bár,ha mindenképpen meg akarsz szabadulni a pénzedtől,választhatod azt az utat is.
2012. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni ellenük. Ahol fáj, vagy rossz helyen van azt ki kell vetetni. A többivel nem kell foglalkozni...
2012. febr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!