Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak védőnőt?...

Hogyan válasszak védőnőt? Mert folyamatosan ingázom Szeged és Pest között. Hétköznap Pest, hétvégén Szeged! A baba elvileg, ha Ő is akarja, Pesten fog születni, de elvileg szegeden fogunk lakni utána!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg terhes vagy Pest...utána ahová költöztök majd ott keresel.Most oda tertozol ahová be vagy jelentve lakcímre.
2009. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Védönöm nem mi anyukák választunk.Minden körzetnek van egy védönöje és ahoz kell menned.
2009. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te választod, területileg "kapod" tetszik, nem tetszik. Méghozzá a jelenlegi tényleges lakóhelyed szerintit. Ha közben változik a lakcímed, akkor a védőnőd is változik.
2009. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott lgyen a védőnőd a baba születése után, ahol lakni fogtok, addig meg járj a pestihez, úgyis csak hétköznap mész hozzá. Nagyon sokan vannak hasonló helyzetben, mint te pl. közvetlen szülés előtt költöznek.. Pl. Mi ugyan ugyanabban a városban maradtunk, de a kislányom 2 hetes korában költöztünk. Így másik védőnő jár (volna, de nem járt) hozzánk..
2009. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Még egy kicsit ideges vagyok, ez az első. Most vagyok a 6. hétben és szinte azt sem tudom, hogy merre, hova mennyek. Mit kellene csinálnom. A dokim jó fej, de annyira elfoglalt, (meg amúgy is pasiból van) ;-)), hogy inkább olyanoktól kérdeznék, akik már túl vannak rajta, vagy éppen velem együtt benne!!! további szép napot
2009. ápr. 2. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva volt szintén első bébivel:)

Mivel Szegeden akkor ideiglenesre be voltam jelentkezve ezért az volt a tartózkodási helyem hivatalosan (és mivel hétköznap voltam ott, ezért logikusan akkor tudtam csak elmenni a védőnőhöz, tekintve h hétvégén nem dolgoznak).

Így Szegeden volt a gondozó védőnőm, vizsgálatokra is ott mentem el (2 előadás között):)

Szülni Pesten szültem.

Mondjuk aztán más városba kerültünk és hálistennek ott egy nagyon kedves védőnőt fogtam ki, aki ki is járt hozzánk, mikor újszülött volt a fiam és sokat segített, mert mindent túlparáztam és tök egyedül voltam:)

2009. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Szegedi, illetve a XV. kerületi védőnőről tudna nekem valaki felvilágosítást adni? Milyen, milyenek?
2009. ápr. 2. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
én azt szeretném tölled kérdezni kedves kismama,szegeden melyik doktor urhoz jársz?nekem is a tart helyem szeged,és még nem voltam orvosnál 4+4 napos vagyok :-),tehát még ráérek vele.minden jót nektek!!
2009. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem, mivel hétköznap pesten vagyok, itt van az orvosom! Sajnos ebben az ügyben nem tudok segíteni, de engem is érdekelne!
2009. ápr. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!