Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aranyér műtét után bent kell...

Aranyér műtét után bent kell maradni a kórházban megfigyelésre?

Figyelt kérdés

4 hónapja született meg a kislányom és azóta érzem az aranyerem. Eddig a doki azt mondta, hogy csak végső esetben műtene. Én már mindent kipróbáltam amit csak lehet.

Ha műteni kell, akkor bent kell maradni a kórházban? Ha igen, mennyi ideig. Szoptatok és ezért nem mindegy....

Köszönöm előre is a válaszokat.


2012. febr. 15. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen egy napos sebészeten csinálták, azt hiszem hat órát kellett megfigyelésen maradnom a műtét után.Nem volt láz, vérzés, így mehettem haza.
2012. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató! :)

Mert én húzom, halasztom.... Sajnos....


Köszönöm!

2012. febr. 15. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A feleségemnek lézerrel csinálták. A reggeli vonattal felment Pestre, a kórházba, és a délivel jött haza. Másnapra már nem is érezte. Aznap azért feszengve ült le vacsorázni...
2012. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Akkor tehát nem kell bent maradni... :)

2012. febr. 20. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!