Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy oldjam meg? (többi lent)

Hogy oldjam meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most lehordhattok, leolthattok, de kérlek ne tegyétek, nem önszántamból tettem, szóval, rászoktam a xanax-ra és a rivotril-ra, nem önszántamból, megvoltak rá az okaim, (családi gondok). De most nem ez a lényeg, be tudom szerezni és nem tudok leállni vele, minden reggel rendszeresen fogyasztom, és ha elmúlik a hatása remegni, görcsölni kezdek, fáj mindenem.Lenne valami ötletetek hogyan szokhatnák le? (Bár tudom hogy akaraterő kérdése, amiben hiányt szenvedek). Előre is köszönöm.

2012. febr. 17. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem egy pszichológust kérdezz meg

[link]

2012. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magadtól is le tudsz, hány mg os és hány db megy el 1 nap?

Mondjuk pl: 4szem/nap, ebből letörsz felet és annyival kevesebbet szedsz kb 2 hétig, ha még ugy is rossz akkor csak negyedet törsz le, és ezt igy fokozatosan lassan csökkented.

Ha hirtelen hagynád el akkor nagy gondok lehetnek belőle.

2012. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!