Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit és mikor adjak pénzt...

Mennyit és mikor adjak pénzt az orvosnak?

Figyelt kérdés
Lágyéksérv műtétről lenne szó.

2012. febr. 27. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha magánrendelés/magánklinikán végzik el az operációt akkor annak szabott ára van. Ha arra gondolsz hogy TB finanszírozott állami kórházban végzik el a beavatkozást miért kellene adnod? Én mint szakmabeli mondom, de kell adni parát, különben ez a rendszer úgy ahogy van marad ebben a posványban mint most. Ha nem kér pénz, akkor adj neki egy ajándékkorsrat max 5ezer értékben. De kp-t ne!
2012. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, el gépeltem. NEM kell adni parát. Ugyanis amíg a népek nyomják az orvoskat parával addig az államnak esze ágában sem lesz rendezni az ágazati béreket. Meg különben is, fizetsz TB-t? Ha igen akkor ezt a kérdést ne is tedd fel, hogy mennyit adjál. Kötelessége megcsinálni a műtétet. (amúgy nem angy műtét, nem kell aggódni, jobbulást!)
2012. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!