Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pattanás? Segítség!

Pattanás? Segítség!

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok nagyon sok pattanásom van és szinte mindig kikaparom szóval sebek lesznek és mellette kisebb mitesszereim vannak:S....így ha nem volnának sminkek ki se mennék utcára hisz nagyon cink mert manapság mindenkinek sima szép bőre van ... de így h menjek el orvoshoz? hisz le kell mosni még mi elött bemennék ,nem?
2012. febr. 28. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Higgy nekem kérlek. Akikkel találkozol az orvoshoz menet és az orvosnál azoknak a 99%-a pont leszarja, hogy nézel ki. Nem te vagy a világ közepe, azt a helyet már lefoglaltam magamnak!!!!
2012. febr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát orvos alatt gondolom a bőrgyógyászt érted...

Az nem baj szerintem, ha kis alapozót, vagy korrektort vagy hasonlót feldobsz, de azért ne "maszkban" menj dokihoz.

Én 20évesen voltam bőrgyógyásznál, de rajtam is volt 1kis smink. Annyira meg nem fog nézegetni - legalábbis engem nem. Rámnézett, aztán skinoren kenőcsöt írt fel, az használt is, de mióta nem kenem, ugyanúgy visszajött -.-

Bár nálad még tényleg életkori sajátosság, úgyh valószínű el fog múlni.

Esetleg ajánlanám az élesztős pakolást, ill. az élesztőtabletta szedését. Csodákat azért ne várj tőle, de nekem is anno szebb lett valamivel a bőröm, míg szedtem.

2012. febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmm:) köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 28. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a fogamzásgátló tabletta segített.

elmulasztotta őket teljesen.

2012. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!