Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megbízható, korrekt és gyors...

Megbízható, korrekt és gyors sebészt keresek az ÁEK-ben. Az epekövemet szeretném minél hamarabb kivetetni. Babát szeretnénk, műtét után mennyi kell várni a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 17:52
 1/3 Mágnes87 válasza:
Egy nagy szar !!! A barátomnak fájt a lába megműtötték az ÁEK-ben atroszkópiával. Nem javult. Visszamentünk az orvoshoz, elküldte gyógytorrnára. Jobban fájt neki, mint a műtét előtt! Kettő hétre rá elmentünk strandra Ceglédre. Rosszul lépett,de el sem esett és ennyitől eltört a térde. Bevitték mentővel a ceglédi kórházba, ott megröngenezték és CT-ték. Megállapították, hogy valamilyen daganat van a lábában. Rögtön átvitték a SOTE Ortopéd Klinikájára, ahol másnap térdbiopsziát csináltak rajta. Most várjuk az eredményt. Hogyha alaposabbak az ÁREK-ben és nem "himi-humi"gyógytornára küldik el, akkor lehet előbb észre vették volna! Az ÁEK-ben SARLATÁNOK dolgoznak! A nővérek eszméletlenül bunkók ! Az orvosok nem tudják mit csinálnak ! Ennyi erővell vehetnék egy orvosi diplomát a Józsefárosi piacon és elmehetnék dolgozni az ÁEK-be. Fel is vennének. Aki teheti az meneküljön. A legjobb kórház a SOTE !!!! Kedvesek a nővérek, az orvosok ! Törődnek az emerrel ! Az orvosok tudják mit csinálni, igazi szakemberek !!! Aki teheti menjen a SOTE-ba!
2010. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én hétfőn megyek a Bajcsyba, megkérdezem a teherbeesés javasolt időpontját, mert engem is érdekel. ÉS megírom a választ. Ha elfelejteném, kérlek dobj rám egy mailt. Nem tudom hogy leszek a műtét után, mennyire lesz erőm, kedvem netezni, de mindenképp szeretnélek tájékoztatni :)
2011. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Túl vagyok a műtéten, beszéltem a főorvossal, 1 hónapot kell várni a fogantatásig, laparoszkópos műtét esetén :)

2011. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!