Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mentőtiszti végzettséggel...

Mentőtiszti végzettséggel Angliában mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki a megkeresett összegről tudna valamit mondani, akkor annak is örülnék.
2012. márc. 1. 22:35
 1/4 Treská válasza:
Egyik barátom hollandiában volt. Ő mentő ápló, azt mondta egész jó, de minden plusz műszakot stb, rábízták, szóval nem egyszerű.
2012. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mentőtiszt vagy? Vagy szeretnél az lenni? Én hétfőn adom be a szakdogámat a tisztin :)
2012. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék lenni egyenlőre.. :)
2012. márc. 13. 19:27
 4/4 anonim válasza:

Én Angliában vagyok lassan egy éve, és mivel ősztől mentőápolónak akarok tanulni (otthon), persze körülnéztem itt is. A szakma viszonylag telített, alkalmanként raknak fel paramedic állást, ami nem tudom, hogy betölthető-e tisztként, nem követelmény-e a doktori...Ápoló/sofőri (egyszemélyben) állás pedig tényleg elvétve van 1-2.

Az biztos, hogy kitűnő angol nélkül szóba sem állnak veled:)

Végül pedig itt van a link, ahova az ország összes egészségügyi álláshírdetését felteszik:

[link]

2012. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!