Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a gerincemben van jobbra...

Ha a gerincemben van jobbra és lejjebb balra dőlés is, az orthopédián elküldenek úszni, vagy gyógytesire küldenek?

Figyelt kérdés
Suliorvos azt mondta, hogy a gerincem fent jobbra, lent balra ível egy kicsit. Érdekel a dolog, csak orthopédiára hónapokat kell várni.

2012. márc. 3. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hány éves vagy. Ha tini korú akkor még sok mindent lehet tenni, pl. fűzőt adnak, gyógytorna minden nap, úszás, de jó a pilates (jóga egyik formája, gerinc torna)
2012. márc. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd írj, hogy mit mondtak az ortopédián!


Szerintem gyógytesi, gyógyúszás is lesz.

2012. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

16 és fél vagyok.

Majd megírom. Beutalót csak jövő héten tudok kérni, onnan még időpont orthopédiára, ami nem kevés idő.

2012. márc. 13. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Iskolában hamarabb nem vette észre senki? Iskola orvos védőnő, vagy otthon anyuka? Na és szokj le arról, hogy valamelyik válladon cipelj kilókat, mert tovább romlik a gerinced
2012. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az oldaltáskát. Heti egyszer muszáj vinnem, mert sulitáskába nem fér el a munkaruhám. De akkor sincs rajtam sokat.
2012. márc. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!