Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy nagyobb műtét után mi...

Egy nagyobb műtét után mi történik?

Figyelt kérdés
kitolnak a műtőből és utána intenzív...az milyen? ott feküdni kell mozdulatlanul? ha kivisznek onnan akkor utána hogy van?
2012. márc. 6. 07:20
 1/2 anonim válasza:
Attól függ mi a bajod.Nekem a vàlamat műtöték..leszakadt csak egy két inn meg némi bőr tartotta.Azt mondtàk inszalag rotàciosköppeny szakadàs..na mind egy..kitoltak és felketem màr a kortermembe voltam és csak ilyen cső mwnt be a vàlamba és egy flakonba a cucc onnan folyt...inetenzivre akkor visznek ha nagyon nagy baj van....papàmnak tüdő ràkja vol és fel nyitottàk őt oda vitték.Meg mondjàk mit csinàlhatsz meg ùgy is érzd h mit tudsz....
2012. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mütét után elöször az ébreedöben leszel, amig felébredsz (utána pillanatokon belül visszaalszol, de elötte egyszer kell reagálnod). Utána átvisznek az intenzivre, ott alhatsz tovább, ha akarsz, mozoghatsz is (nem KELL mozdulatlanul feküdni), de nem igazán lesz kedved hozzá. Ha stabil az állapotod és eltelt bizonyos idö (a mütéttöl fögg, hogy mennyi), akkor átkerülesz a rendes kórterembe.
2012. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!