Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Öt hete volt abortuszom. Nem...

Öt hete volt abortuszom. Nem volt különösebb probléma műtét után, csak egy napig véreztem. Múlt héten lett volna esedékes a menstruáció, azóta kisebb-nagyobb alhasi görcseim fájdalmaim vannak, de nem vérzek. Mit tegyek? Ez kóros?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem meg a 3-4. menstruacio is erosebb gorcsokkel jart, de a doki szerint minden okes volt.

Ha nagyon durva azert menj el orvoshoz.

Ha visszamesz kontrollra, akkor emlitsd meg (nem tudom, hogy kotelezo e, de ha nincs akkor menj el nogyogyaszhoz egy ket honap mulva csak hogy biztos ami biztos alapon!)

Sajnalom, hogy igy alakult :(

Szia

2009. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem hangsúlyoztam megfelelően: az a problémám, hogy bár görcseim, fájdalmaim vannak, vérzésem nincs, pedig már 5 hete volt a műtét. Neked mikor volt az első vérzésed műtétet követően?
2009. jún. 8. 17:14
 3/19 anonim válasza:

Nekem pénteken lesz 5 hete.Én is így vagyok mint te.Napok óta fáj,görcsöl a hasam de semmi.Olyan idegesítő,jó lenne már ha megjönne....

Azt mondták,hogy 6 héten belül kell megjönnie!Addig bármi lehet,ne aggódj!

2009. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Reméljük egy héten belül megjön. Jelzed majd itt?

2009. jún. 8. 20:13
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem abortuszom, hanem egészségügyi kaparásom volt, de a műtét utáni 17. napra már meg is jött. Ha 5 hét után görcsölsz és nem vérzel, akkor szerintem érdemes lenni megkérdezni az orvost.
2009. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia , eslo vok, jaj neharagudj, hogy felre ertettem a kerdesed!

Hat ebben a tobbiek latom mar adtak valaszt, nekem kb 5 hetig folyamatosan megvolt ugyhogy sajnos nem tudok erdemben valaszolni.

Udv

2009. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

19:40-es vagyok.Jelzem majd,ha rám gondoltál!

DE még semmi! :((((((

Neked volt bajod,hogy abortuszon voltál?

2009. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, rád gondoltam. KÖszi ha jelzel, de még itt sincs semmi.Nekem kedden lesz 6 hete és 6 hétig meg kell jönnie, csakhogy közben a görcsök is elmúltak.Az okokról nem beszélnék inkább. Akkor várom.
2009. jún. 11. 14:02
 9/19 anonim válasza:

Okés!Jelentkezem majd, te is írj,hogy mizujs.Ja,és látom,hogy műtét után csak 1 napig véreztél.Hát én is!!!Visszamentem dokihoz 4 nappal utánna,hogy nincs semmi tisztulás,csinált uh.-t és rendben volt minden.Nem baj,ha nincs vérzés utánna,azt mondta!Nekem is elmúlt most a görcsölés...

19:40-es voltam

2009. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi, ha írsz. Amiatt sosem aggódtam, hogy minimális a vérzés, mert ez a normális. /A bő vérzés sokkal rosszabb./Még semmi...Talán nem is kóros, ha 6hétnél később van menstruáció. Az a baj, hogy nekem a hasam fel van puffadva. Neked?
2009. jún. 12. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!