Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Iskolába májgyulladás elleni...

Iskolába májgyulladás elleni oltást kaptunk. Mehetek 1 órás futóedzésre? (kis labdázás is van, koordináció. )

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Természtesen , mért ne mehetnél?
2012. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A hol kérdésre általában -ban, -ben a végződés, tehát: iskolában.

Egyébként hiba volt engedned, hogy idegen anyagokat fecskendezzenek beléd, a védőoltások nem védenek semmitől, sőt ellenkezőleg: megbetegítenek.

[link]

2012. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak: előbb gondolkozz, aztán oszthatod az észt. Tudod mennyi embert mentettek meg a védőoltások? Hogy pl. a fekete himlőt teljesen eltüntették az oltásnak köszönhetően a Földről? Vagy hogy 100 éve mennyien haltak meg diftériában, szamárköhögésben, lehetne sorolni. Ezek ellen TE is kaptál oltást és lám, itt ugatsz, nem haltál meg.
2012. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-aska:

Nem én vagyok az, aki képtelen gondolkodni. A himlő (és a hasonló betegségek, járványok) nem az oltások miatt tűntek el, hanem a jobb életkörülményeknek köszönhetően (csatornázás, vezetékes víz stb.). Honnan tudod, hogy én mi ellen kaptam oltást? De ha kaptam is, akkor sem az oltások miatt vagyok itt, hanem azok ellenére.


Egy kis olvasnivaló:

[link]

2012. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!