Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 10 napja fuveztem egy kicsit....

Benceball18 kérdése:

10 napja fuveztem egy kicsit. Holnap vervetelre kuldtek mert beteg lettem es belso gyulladast keresnek, hogy megelozzek a nagyobb bajokat. Kimutathato lesz a fu? Ha igen lese szarjak ugy hallottam mert nem drogteszt de micsnalnak ha eszre veszik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi nem ezt keresik, és nem fogják kimutatni, de mond csak nem hiszik véletenül hogy tüdőgyuszid van a sok jó kártánytol_? :D
2012. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a veseim fajnak ketoldalt itt lent emg torokgyulladasom van szoval tudogyuszi offos:D
2012. márc. 19. 17:17
 3/7 anonim válasza:

"nem fogják kimutatni"

??? FÉL ÉV után nem fogják kimutatni.De tíz nap...Barátom ha vizeletmintát adsz akkor azonnal kimutatják hogy fű van a réten XD

De nem gond.Ezért nem büntetnek meg,meg semmi.

2012. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehat kimutatja de ok is leszarjak meg en is szarjam le?
2012. márc. 19. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyulladás:

A CRP-szint (C-reaktív protein) vérvétel útján, a vérszérumból mutatható ki, normál szintje esetén akut vagy krónikus gyulladás szinte kizárható.

Cannabis:

A THC - delta-9-tetrahidrokannabinol-, zsíroldékony vegyület amely lassan ürül ki a szervezetből, így habár mennyisége a fogyasztás után két három óra alatt a pszichoaktív hatás eléréséhez szükséges szint alá csökken az agyban [2], a fogyasztás rendszerességétől függően az utolsó fogyasztás után egy két naptól akár több hónapos időtartamig is kimutatható a vizeletből


itt kell aláhuzni hogy a vizeletböl

2012. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

különben meg nem ugyanaz a teszt te te paradicsomlé,

de hogy a fű ellen is kampányoljak kicsit tudtad hogy a rendszeres fogyasztása nagyban megnöveli a hajlamot a skizzofréniára azok között akik rendszeresen füveznek kb minden tizedik emberke megbuggyan ezt valahogy ritkán lehet hallani....

2012. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyszer fogyasztottam kb 2x 4 pukkot 10 napja meg ugy sem fogja erdekelni az orvost mert belso gyulladast keresnek es ez megint maganugy h egy kicsi van bennem. ha megkerdezi mondom, hogy kiprobaltam de nagyonrossz
2012. márc. 19. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!