Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Oxigén hiányosan születtem...

Oxigén hiányosan születtem (nem sírtam fel rögtön), és sem lett semmi bajom. Hogy lehet?

Figyelt kérdés
csak ugy kiváncsiságból,azt mondják aki így szuletik az kb szellemi fogyatékos lesz,nekem viszon az égvilágon semmi bajom.

2012. márc. 21. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem sírtál fel rögtön, nem jelenti azt, hogy oxigénhiányosan születtél.
2012. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na látod ez a baj. Semmi bajod, de értetlenkedsz, hogy neked miért nincs semmi bajod. :)
2012. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért el kell tellenie másfél 3 percnek oxigén nélkül mire komolyabb látható jelei lennének az agykárosodásnak. Meddig voltál oxigén nélkül? Utánaolvastál a dolognak?
2012. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
állítólag 10mp ig.
2012. márc. 21. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem is így született, ő is lila volt már és persze nem sírt fel. De a gyors szakértő kezeknek köszönhetően szerencsére nincsen semmi baja, 10 perc elteltével pedig már meg sem lehetett mondani róla, hogy történt valami és teljesen egészséges. Nem mindegy, mennyi ideig van oxigén nélkül egy baba.
2012. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsém is így született, nem sírt fel és azt hitték oxigénhiányosság miatt értelmi fogyatékos lett. Egyből kivizsgálták kb havonta hogy mi a helyzet és most 12 éves és az ég világon semmi baja nincs. Nagyon értelmes gyerek, jól tanul hihetetlenül jó a logikája és nagyon sok mindent tud.
2012. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!