Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegség? Átok? Vagy csak...

Betegség? Átok? Vagy csak szimplán szerencsétlennek születtem? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Alvásproblémám, feledékenységem, étvágytalanságom, nehéz memorizálnom dolgokat, ügyetlenségem van. Mi lehet ez?
2012. jan. 14. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Például a krónikus stressz is pont ilyen tünetekkel jár...
2012. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de a feledékenység és az alvászavar tettlegesen (úgy értem elég nagy mértékben KB 8/10) is kihat az életemre és jelentősen befolyásolja azt. Kikészülök néha tőle főleg az álmosságtól.
2012. jan. 14. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Így máris más megvilágításba kerülnek a dolgok, mert ezek szerint a fő tünet (esetleg maga a primer megbetegedés) az alvászavar, és ebből következik az összes többi.


Csak azt kellene kideríteni, hogy milyen jellegű az alváspanaszod és mi okozza, de ennek millió oka lehet az insomniákon át az obstruktív alvási apnoéig, vagyis érdemes lenne orvossal konzultálnod.

2012. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyprobléma...én is ezzel vagyok megáldva...ameddig nem kezelnek, nem javul. Menj endokrinológushoz!!!
2012. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oda kell beutaló a körzetitől?
2012. jan. 24. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja...és ha szerencséd van, fél éven belül kapsz időpontot. Azt nem tudom, hogy kérhet e a háziorvos olyan vérvételt, ami hormonszinteket mutat ki, lehet igen, de nem tudom. Menj el hozzá, ő majd megmondja mi a helyzet. De ne halogasd, ez felőrli az egész szervezetedet...egy idő után az életminőséged is megromlik, egyre több bajod lesz..:S ne járj úgy, mint én, ne halogasd...
2012. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most a dokim beutalt vérvételre, amint tudok bemegyek.
2012. márc. 13. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!