Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem vagyok semelyik egészsé...

Ha nem vagyok semelyik egészségpénztár tagja, de fizetem a TB-t, akkor Budapesten csak kerülethez kötve mehetek szakorvoshoz?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kvázi igen, ha a kerületedben nincs olyan szakorvos akkor a legközelebbihez ahova tartoztok. Bár szabad orvosválasztás van, de ha kérsz beutalót beutalót máshova háziorvostól elhajtanak az intézményből...
2012. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Mehetsz akárkihez, de a vizitdíjat ki kell fizetned.
2012. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egészségpénztárnak ehhez semmi köze.


TB alapon csak a területileg illetékes szakorvoshoz mehetsz, illetve ahova a beutalód szól.


Magánorvoshoz meg oda mész, ahova akarsz. A legtöbb egészségpénztáras fizetést is elfogad. De az EP, ahogy a nevében is benne van pénztár, nem pedig biztosító, így a TB-t semmilyen formában nem váltja ki, és semmi extra jogosultságot nem keletkeztet.

2012. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!