Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Maqyarországon van olyan...

Maqyarországon van olyan intézmény ahol elérhető a Transzkraniális Mágneses Stimuláció nevezetű terápia? (A TMS-t depresszió, és a fülzúgás kezelésére használják főként az USA-ban.

Figyelt kérdés

Itt egy cikk erről: [link]


Eddigi tapasztalataimról annyit hogy hosszabb Prozac és egy rövidebb sikertelen Seroprám-mal való próbálkozás után néhány évig a Remotív nevű orbáncfű tartalmú készítménnyel próbálkoztam.(ami vény nélkül adható gyógyszernek számít manapság) Másfél éve Melipramilt szedek ami nekem alapvetően bejött, de tapasztalatom szerint nem elég erős a hatása. A pszihoanalízis sokat segített amíg tartott, sajnos túl drága volt és időigényes volt. A sportot és a mozgást a kedvetlenség miatt nincs motivációm elkezdeni. Viszont ez a TMS érdekelne! Akár a kísérleti nyúl szerepét is szívesen bevállalom, ha szükséges...



2012. márc. 26. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy Q betű Magyarországban?
2012. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos igen! :) De akkor már elmentettem amikor észrevettem!

És utólag -úgy tudom- már nem lehet kijavítani. Ez van!

Sajtóhiba! :)

2012. márc. 26. 23:00
 3/4 anonim válasza:

Budapest: [link]

Sopron: [link]

Főként bénulás, Parkinson stb. kezelésére használják, de a Sopronit megkérdeztem, és depresszióval, szorongással is lehet menni.

2015. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sopront nem ajánlom.
2016. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!