Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik, hogy itt végre...

Létezik, hogy itt végre ellátnak rendesen?

Figyelt kérdés

"Ekcémám" van a testem több pontján (randomban), és TERJED. Ahogy észrevettem lassan már mindenre allergiás vagyok és egyre terjedelmesebb a lista, állandóan rosszul vagyok. Munkát sem kapok miatta.

Eddig 3 sztk-s orvosnál voltam, és egy magánorvosnál.

Egyik sem végzett allergia vizsgálatot (?), se semmilyen más vizsgálatot, mindegyiknél kaptam krémet az ekcémára, holott kifejtettem hogy lesz@rom hogy néz ki csak ne terjedjen, tudjam mi van az allergiával, és legyek már jól végre.

Eddig minden krém csak rontott az állapotomon és kiütéses leszek tőlük, de egyik sem foglalkozik vele!

Már nem is kenem semmivel, így szinte tünetmentes, de ugyanúgy terjed.


Találtam ezt a Szent László Kórházat, elvileg ilyen befekvős hely. Anyósomat itt egy hétig vizsgálták a bedagadt bokájával, de nem találtak semmit.

Szerintetek érdemes odamennem, vagy ott sem fognak megvizsgálni végre?

21 éves vagyok, de így már most alá van ásva az egész életem :(


2012. márc. 28. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

ez is zsákbamacska. én most voltam onkodermatológián a szent istvánban (együtt van a szent lászlóval már), 3 perc alatt elzavartak, mikor arra számítottam, hogy le kell vetkőznöm, ehhez képest csak meg kellett mutatnom azt az 1 gyanúsat, pedig szerettem volna, ha átfésülik a testem. majd mondta (az amúgy tényleg kedves, és szerintem megbízható doktornő) hogy ja, ronda, de nem rákos, kérdeztem le kell venni? az nem az ő hatásköre, ha nem rák...


megértem én, csak összevissza küldözgetik az embert, most azt sem tudom hova menjek vissza. tökjó, nem rákos, csak folyton vérzik mert belekapok és már úgy néz ki mint egy karfiol, nem pedig egy anyajegy.

2012. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!