Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mindenhol így van, ha...

Ez mindenhol így van, ha fizetsz akkor rendesen ellátnak ha nem fizetsz akkor meg nem foglalkoznak az emberrel?

Figyelt kérdés

Nincs elég pénzem körzeti orvoshoz mentem, nem foglalkoztak velem, ha van pénzem és magán orvoshoz megyek normális hangnemben beszélnek hozzám és rendesen ellátnak.

Fizetem a tb-t.

Azért tiszta szégyen hogy így állnak az emberhez.Már mindenhova ha bajom lenne időpontot kell kérni és nem rögtön hanem rá 2 hétre addig meg lehet szenvedni....


2011. szept. 27. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom folyamatosan, mert sajnos az ingyenes doki elb@szta a műtétemet, azóta is folyamatosan havonta (majdnem 1 éve) orvostól orvosig járok, folyamatos gyógykezelés és fizetős orvos. MINIMÁLBÉRBŐL! A k.rva anyját az összes orvosnak! Ha cigány lennék, biztosan ellátnának normálisan is!
2011. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!