Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz hogy az orvos a gyogyszer...

Roberto Gamma kérdése:

Igaz hogy az orvos a gyogyszerfüggőségre is gyogyszert ír fel?

Figyelt kérdés
Tud valaki ilyen dogmákat emliteni?
2012. márc. 31. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem dogma, létezik olyan gyógyszer, amely általában jó a függőségek kezelésére. (Tegretol CR pl.) Ezt akartad tudni? :D
2012. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A matektanár is számológéppel számol!



Nah! Jó?

2012. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
Volt egy szobatársam a pszichiátrián gyógyszerfüggőséggel utalták be. Kapta az infúziót ö is én is de hogy ő mit kapott benne azt nem tudom. A szedett gyógyszerét kapta de mindig kevesebbet reggel délben és este gyógyszerosztáskor.Látod hogy az orvos az tág fogalom ha nem szakorvos akkor akármit felírhat te gyógyszer függő maradsz. Az elvonási tüneteket is kezelni kell és a klinikán be is eszed amit előír a kezelőorvosod, se többet sem kevesebbet.
2012. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is gyógyszerfüggőségem volt. 2 éve nyáron feküdtem pszichiátrián és gyógyszereket+infúziót kaptam. Igaz engem addig nem engedtek haza, amíg teljesen ki nem kúráltak, nem akartak/mertek itthonra gyógyszert kiírni. Több hetes kezelés volt, elvonóval együtt.
2012. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!