Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lágyéksérvműtétem lesz most...

Loopback kérdése:

Lágyéksérvműtétem lesz most áprilisban. A doktor a januári "kivizsgáláson" előjegyzett. Nem tudom tetessek-e be hálót, vagy hagyatkozzak a doktor úr tanácsára és sima nyomáscsökkentő varrat alkalmazását kérjem-e? (F/20)

Figyelt kérdés
Még januárban jegyzett elő a doktor úr az uzsoki kórházba lágyéksérv műtétre. Ő a gerincbe adott érzéstelenítést és afféle nyomáscsökkentő (háló-nélküli) megoldást ajánlott nekem mivel fiatal szervezet vagyok (F/20) Sok ismerősöm kérdeztem meg ezzel kapcsolatban, de mindenki mást mond, van aki szerint a háló sokkal biztonságosabb, és nem gond ha egész életemben bennem van, de örülnék bármilyen hozzáértő tanácsnak, még van 1-2 hetem eldönteni.

2012. ápr. 2. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt jó volna közölni a dokival mert egyik percről a másikra ez nem megy, ha a doki máyt ajánlott, te ne akard az ellenkezőjét! Ezért hívják az ilyen embert orvosnak
2012. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!