Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valamilyen lehetőség a...

Van valamilyen lehetőség a műtét előrehozására?

Figyelt kérdés
Epekőműtétet kell rajtam végrehajtani a sebész orvos szerint,április 23.-án kell mennem hasi ultrahangra,május 5.-én teljes vérkép,ezt követően május 10. altatóorvos május 14. műtét.Nagy görcseim még egyenlőre nincsenek(de nagyon szeretném hogy ne is legyenek),de fájdalmam az sajnos van az epehólyag környékén.Van valami lehetőség esetleg arra,hogy valamivel előrébb hozzák a műtétemet,ha pl. magánban elmennék hasi ultrahangra annak lenne értelme vajon?Ettől előbb lenne műtétem,vagy mindenképp ki kell várni ezt az időt?Nagyon szeretnék túlleni ezen az egész nyavaján.A válaszadóknak előre is köszönöm.
2012. ápr. 5. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly előtt volt epeműtétem.

Akkor volt 2 hónapos a kisfiam. Megvolt a műtét időpontja kb. 1 hónappal a diagnózis megállapítása után.

Nekem hatalmas görcseim voltak, a végén 2 naponta jártunk az ügyeletre, akkor hozták előre, de sajnos olyan gyenge volt az immunrendszerem, hogy nem műtöttek meg. Diagnózis után 2 hónapig húztam, mire megműtöttek.

Egyébként ha nem ilyen a helyzet, vagy nincs a beteg életveszélyben, akkor nem hozzák előre.

2012. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a választ.A görcsök eléggé kellemetlenek,és azért elég borzasztó, hogy ilyen sokat kell várni egy egyébként (sajnos)szükséges műtétre.
2012. ápr. 5. 18:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze ez nem a kórház hibája,hanem a kormányé,a beteg hagy szenvedjen,a doktorok keressenek annyit mint egy képzetlen,tanulatlan segédmunkás,ők meg járjanak luxus kocsikkal meg legyen villájuk a Rózsa Dombon.Keresztapám is orvos és a fizetése saját elmondása alapján elég kevés,gondolom a legtöbb orvosnak kevés.Bezzeg a politikusok akik semmi hasznosat nem csinálnak,meg keressenek milliókat havonta.Na nem értem én ezt,de hogy nem jó így ahogy van az 100.
2012. ápr. 5. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!