Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől zsírosodik túlságosan a...

Mitől zsírosodik túlságosan a homlokom? A hajamtól nem zsírosodhat, mert rövid hajam van nagyon. Szerintem nem is T vonal, mert az állam nem zsíros, meg az orrom sem nagyon.

Figyelt kérdés
Milyen házi vagy gyógyszertári terméket vagy receptet (esetleg hagyomány, titkok XD) tudtok túlzott homlok zsírosodásra?
2012. ápr. 7. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg zsíros kajákat ettél az utóbbi időben
2012. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy izzadós a homlokod. Alapvetően nagyon száraz a bőröm, de zsírosodott a T-vonalam, aztán mikor lecsereéltem az arckrémem egy jobb fajtára megszűnt a zsírosodás...

Amúgy meg vannak külön erre a problémára kozmetikai törlőkendők, púder és támogatom amit az első kommentelő mondott.

2012. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ki az, aki nem eszik zsíros kajákat? Persze, hogy ettem zsíros kajákat. :PPP De nekem lehet már többmint 1éve is zsíros a homlokom mindig.:( Nem tudok erre valami jó terméket vagy házilag valamit megnevezni?
2012. ápr. 7. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Speciel én nem eszem zsíros, olajos kajákat...:P

Bármelyik tonik is megteszi ha gyakran áttörlöd vele a homlokod. A megfelelő arctisztításon és étkezésen van a hangsúly leginkább.

2012. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!