Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lázas vagyok, megyek az...

Lázas vagyok, megyek az orvoshoz, vehetek be előtte lázcsillapítót?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta lázas vagyok, és csak lázcsillapítóval sikerül levinni. Reggel is az voltam, mikor felkeltem. Délre van időpontom a dokihoz, de én már most szeretnék bevenni egy rubophent. A dokitól pedig lázcsillapító szurit szeretnék kérni, mert mindig ad, ha ilyen van. De anyám azt mondja, nem szabad előtte bevenni gyógyszert, mert akkor nem tud rendesen diagnosztizálni az orvosom, aki 20 éve kezel. Viszont még 3 órát nem szeretnék lázasan tölteni (most 9 óra van), mert már így is nagyon le vagyok gyengülve.

2012. ápr. 10. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Zuhanyozz le langyos/hideg vízzel. Hátha lejebb megy a lázad, vagy jobban leszel egy kicsit.

Jobbulást!

De a gyógyszert nem ajánlom, doki előtt.

2012. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feltétlen vegyél be!!Nálunk le is szúr a Doki ha lázcsillapitó nélkül indulok el ha lázam van.felelötlenség!!!
2012. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!