Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lányom csütörtökön...

5 hónapos lányom csütörtökön kapott oltást, belázasodott és elkezdett köhögni. Voltunk vele ügyeleten, kapott lázcsillapítót, köhögés elleni szirupot, tegnap jobban volt. De ma reggel megint 38,9 fokos láza van. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen mutasd meg orvosnak. Valószínűleg a kezdeti vírusos betegség felülfertőződött, ami nagyon gyakori, és ha így van, akkor kap majd gyógyszert.

Az én lányaim mindig így járnak az utóbbi időben sajnos, a vírusfertőzésből átcsap bakteriális torokgyulladásba.

2010. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az orvosomat. De a legbiztosabb az, ha megnézi. Azzal nem vesztesz semmit, csak nyersz.
2010. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
felhívtam,délután fél 4-re megyünk.Remélem minden rendben lesz,nagyon be is van rekedve a kislánykám :((((
2010. júl. 19. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!